Menadzer Allegro dostępny w ErpBox!

Menadzer Allegro dostępny w ErpBox!

Sprzedawcy internetowi poszukują coraz to nowszych możliwości oraz sposobów dotarcia do klientów. To nic dziwnego, że pragną się oni rozwijać. Obecnie ogromne możliwości dają najpopularniejsze marketplace’y, takie jak Allegro, Amazon czy eBay. W tym artykule natomiast zostanie poruszony temat najpotężniejszego giganta branży e-commerce wywodzącego się z Polski, a mianowicie – portal Allegro. Czym zatem jest tytułowy menadzer Allegro? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

ErpBox a automatyzacja sprzedaży

Tytułowy ErpBox to program, który pozwala na integrację kanałów sprzedażowych, ale nie tylko. To właśnie tutaj znajdziesz tytułowego menadzera Allegro, który pozwoli na optymalizację Twojej sprzedaży internetowej. System ten pozwala na integrację z innymi platformami sprzedażowymi oraz oprogramowaniami. Takie skuteczne połączenie wszystkiego w jedną całość zapewni doskonałe zarządzanie sprzedażą internetową. Wszystko zostanie zautomatyzowane. Jakie korzyści daje zatem menadzer Allegro?

Menadzer Allegro – korzyści

  • dodawanie nowych aukcji z nowym opisem,
  • automatyczne uzupełnianie pól formularzy,
  • dodawanie zdjęć produktów.

To tylko trzy przykładowe funkcje, które oferuje platforma ErpBox – więcej szczegółów poznasz zaglądając na https://www.erpbox.pl/menadzer-sprzedazy-allegro-wykorzystaj-potencjal-branzy-e-commerce/. Narzędzie zezwala także na łatwe oraz przejrzyste filtrowanie wszystkich ofert. Możesz filtrować ze względu na cenę, aukcję czy ilość dostępnego towaru.

Podsumowanie

System ErpBox to program pozwalający na automatyzację niektórych zadań, co przyczynia się do znacznych oszczędności w Twojej firmie. Automatyczna aktualizacja stanów magazynowych w zintegrowanych kanałach sprzedaży pozwala na sprawne zarządzanie wysyłkami. Wszystko zrobisz za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Warto także dodać, że istnieje tutaj możliwość masowego włączania, a także wyłączania aukcji. Kiedy chcesz możesz wyłączyć wybrane aukcje, jeśli akurat zachodzi taka konieczność i to zaledwie jednym kliknięciem. Allegro to portal, który stale się rozwija. Programiści dodają coraz to nowsze funkcjonalności, a ErpBox stale aktualizuje swoje opcje, by dopasować je do potrzeb użytkowników Allegro.