Jak skutecznie się reklamować?

Jak skutecznie się reklamować?

Reklama na billboardach to proces wykorzystujący reklamę drukowaną na dużą skalę w celu promowania firmy, marki, produktu, usługi lub kampanii. Billboardy są zazwyczaj umieszczane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, na przykład wzdłuż autostrad i w miastach, dzięki czemu są widoczne dla największej liczby kierowców i pieszych.

Reklama na billboardach jest skuteczna w budowaniu świadomości marki i reklamowaniu Twojej firmy jak największej liczbie osób. Ponieważ znajdują się w tak ruchliwych miejscach, billboardy mają zwykle największą liczbę odbiorców.

Krótka historia reklamy zewnętrznej

Szyld, znak w marketingu i reklamie to urządzenie umieszczone na lub przed lokalem w celu identyfikacji jego właściciela i charakteru prowadzonej tam działalności lub umieszczone w przestrzeni w celu reklamy firmy lub jej produktów.

Wczesne szyldy sklepowe starożytnych Egipcjan czy Greków zostały opracowane, gdy kupcy, mający do czynienia w dużej mierze z niepiśmienną społecznością, opracowali pewne łatwo rozpoznawalne emblematy reprezentujące ich rzemiosło. Zachowało się wiele przykładów rzymskich znaków, w tym słynny znak krzewu, który został zamontowany przed tawerną, aby wskazać dostępność wina. Niektóre znaki wcześnie utożsamiano z określonymi zawodami. Inne dziedziny nigdy nie zostały tak zidentyfikowane, a opracowane dla nich znaki odzwierciedlały herby.

Kiedy pod koniec XIX wieku wynaleziono praktyczne generatory elektryczne, możliwe stało się oświetlenie szyldów sklepowych i billboardów, a do 1910 roku francuski naukowiec Georges Claude eksperymentował z lampą neonową i innymi urządzeniami oświetleniowymi wypełnionymi gazem. W niecałą dekadę kształtowano znaki ze szklanych rurek wyginanych w słowa i wzory, które świeciły na czerwono, zielono lub niebiesko, gdy znajdujące się w nich gazy były poddawane działaniu prądu elektrycznego.

Firma reklamowa w Łodzi – przegląd rodzajów reklam

Współczesne czasy otworzyły nowe możliwości reklamy dzięki nowoczesnym technologiom, co wykorzystują firmy reklamowe w Łodzi. Różnorodną ofertę przygotowała agencja reklamowa Develop Zone, która jest profesjonalnym Studiem Reklamy Wizualnej z Łodzi. Zajmuje się reklamą w pełnym zakresie usługi – od projektu, po produkcję i montaż. W ofercie firmy reklamowej z Łodzi znajdziemy:

  • szyldy w Łodzi – inaczej zwane kasetonami reklamowymi, są świetną formą reklamy lub oznakowania siedziby firmy, zwracającą uwagę przechodniów. Występują w różnych konfiguracjach, np. szyldy w Łodzi w ramie aluminiowej z licem z plexy, vinylu lub dibondu oraz szyldy reklamowe w postaci zamkniętych brył z plexy, dibondu lub blachy;
  • reklama świetlna w Łodzi – zaliczamy do tej kategorii takie formy, jak litery przestrzenne, kasetony świetlne czy pylony reklamowe. Reklama świetlna w Łodzi jest oświetlona za pomocą świetlówek, diod LED i halogenów, a dzięki temu lepiej widoczna o każdej porze i z każdej odległości;
  • litery 3D – litery przestrzenne są stosowane głównie do prezentacji logo lub nazwy firmy. Występują w wersji podświetlanej lub niepodświetlanej (najczęściej ze styroduru), są dostępne w dowolnej kolorystyce i formie,
  • druki wielkoformatowe – siatki wielkoformatowe, inaczej nazywane także siatkami mesh, są stworzone z lekkiego, ale odpornego na zewnętrzne czynniki materiału PCV. Cechuje je wysoka jakość, estetyka, jak również fakt, że nie zatrzymują wilgoci dzięki perforowanej powierzchni;
  • oklejanie witryn – to jedna z tańszych, ale nie mniej skutecznych form reklamy, wykorzystująca folię mrożoną, folię drukowaną czy folię ploterowaną.

Develop Zone – firma reklamowa z Łodzi o ogólnopolskim zasięgu

Develop Zone to producent reklam z Łodzi zatrudniający specjalistów w zakresie projektowania i produkcji reklam dla wiodących na rynku klientów. Może poszczycić się współpracą z sieciami handlowymi i usługowymi, korporacjami, micro i macro przedsiębiorstwami, jak również klientami indywidualnymi. Oferuje kompleksowe usługi projektowania i dostarczania reklam dopasowanych do potrzeb i oczekiwań. Develop Zone stawia na nowoczesne technologie – posiada własny park maszynowy, co umożliwia produkcję niezwykle estetycznej i przyciągającej wzrok reklamy świetlnej. Ponadto zapewnia kompleksową obsługę, krótkie terminy realizacji i ogólnokrajowy zasięg usług.

Warto wziąć pod uwagę, że w dużych miastach często nie łatwo jest dotrzeć do klienta ze swoim przekazem, dlatego proponowane przez firmę reklama świetlna w Łodzi czy szyldy w Łodzi są praktycznie niezbędne do tego, aby dać się zauważyć w codziennej gonitwie, pomóc klientowi trafić do danej firmy i skłonić go do zakupów czy skorzystania z usług. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie developzone.pl