Litery świetlne – bądź widoczny nocą, jak i za dnia

Litery świetlne – bądź widoczny nocą, jak i za dnia
litery-świetlne-graffico

Litery reklamowe to absolutny hit ostatnich lat. Duże, charakterystyczne dla danego miejsca litery to symbol, który pozwala nam na zbudowanie skojarzenia konsumenta właśnie z Nami. To nie tylko doskonałe narzędzie, które możemy wykorzystywać w social mediach, ale również element szerszej kampanii wychodzenia do konsumenta. Takie litery doskonale sprawdzają się również podczas okolicznościowych imprez jak chrzciny czy śluby. O tym jak powstają litery reklamowe i jakie ich rodzaje wyróżniamy, dowiecie się Państwo z poniższego materiału. Zapraszamy do lektury!

Litery świetlne – dlaczego warto je wybrać?

Litery świetlne to świetny rodzaj reklamy dla Twojej firmy. Dlaczego? To za sprawą tego, że doskonale zapadają w pamięć i są widoczne z daleka. Zawieszone wysoko na budynku czy innej konstrukcji mogą stanowić dodatkową reklamę dla firmy, będąc jednocześnie drogowskazem, by do niej dotrzeć.

Takie litery można wykorzystywać również jako element budowania historii wokół marki. Obecnie często „być albo nie być” dla marek odbywa się w social mediach. To tam szukamy ciekawych, realizujących nasze oczekiwania firm, które innowacyjnie podchodzą do kwestii wyróżnienia się na rynku. Możliwość zrobienia sobie zdjęcia na przykład z wolnostojącym napisem buduje nie tylko zasięgi, ale również świadomość konsumentów na temat istnienia danego brandu.

graffico-litery-świetlne

 

Dzięki literom świetlnym Twoja marka jest widoczna zarówno nocą, jak i za dnia

Zainwestuj w litery świetlne już dzisiaj!

Chcąc być o kilka kroków przed konkurencją, warto środki finansowe zainwestować właśnie w takie litery świetlne. Dlaczego? To rozwiązanie trwałe, którego nie musisz odnawiać co kilka tygodni, jak ma to miejsce w przypadku billboardów czy reklam wielkogabarytowych. Tu dostosowujesz rozmiar do swoich potrzeb (maksymalna wysokość liter to aż 15 metrów!) oraz decydujesz o kolorze podświetlenia, w taki sposób by był on jak najbardziej widoczny dla konsumentów.

Dzięki literom świetlnym unikasz także chaosu reklamowego. Nie znikniesz wśród wielu brandów. To Ty będziesz wyznaczał trendy.

Gdzie zamówić takie litery świetlne?

Szukając dostawcy liter świetlnych, warto postanowić na sprawdzonego przedsiębiorcę. Takim właśnie jest Graffico, marka ciesząca się od lat zaufaniem Klientów, która obecnie jest jednym z liderów w branży produkującej litery świetlne.

Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu możesz być spokojny o efekt końcowy, a także przed realizacją zapoznać się z szerokim portfolio marki, która zrealizowała już wiele zamówień dla Klientów z różnych branż. Decydując się na współpracę z Graffico zyskujesz również gwarancję absolutnie doskonałej obsługi na każdym etapie zamówienia. Firma stworzyła nawet własny dział FOK, czyli Fantastyczną Obsługę Klienta, która zadba o to by każdy etap realizacji, był dla Ciebie niezapomnianym, pełnym satysfakcji przeżyciem.

Decydując się na zakup liter świetlnych od Graffico zyskujesz również pewność, że Twoje litery świetlne będą wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także w pełni profesjonalny sposób zamontowane. Wykorzystywana w ramach produkcji technologia odporna jest na warunki atmosferyczne (od -20 stopni do 40 stopni). To z kolei przełoży się na długofalowe wartości reklamowe płynące z zastosowania tego rodzaju reklamy, jakim są litery świetlne.